W poniedziałek, 28 lipca 2025 r., wyruszy na szlak Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z tej okazji gościliśmy w naszej Parafii w niedzielę 29 czerwca br., przedstawicieli „Rekolekcji w drodze”, którzy opowiedzieli nam o pielgrzymowaniu i Grupie Biało-Złotej, w której Osoby Chore, Starsze i nie mogące iść, mogą duchowo pielgrzymować poprzez modlitwę i ofiarowanie swojego cierpienia.
Przy wyjściu można złożyć ofiarę do puszki, by wesprzeć organizację Pielgrzymki.
Więcej o 43. Pielgrzymce na Jasną Górę 2025..
Wizyta pielgrzymujących 2025 na JG. Foto ks. Krzysztof Czabaj

![]()