Szanowni Państwo,
Mam zaszczyt zaprosić Was wszystkich na Obchody 33 rocznicy śmierci Sługi Bożej - Doktor Oli i jej córki Marii w dniach 7 i 8 lutego br. w Gdańsku.
Program obchodów w sobotę 7. lutego zamieszczony jest w załączniku; zaś w niedzielę 8 lutego o godz. 12.00 - w czasie Mszy Świętej - nastąpi wprowadzenie obrazu Sługi Bożej Doktor Aleksandry Gabrysiak do Kaplicy UCK ul. Smoluchowskiego 17.
Zapraszam serdecznie w imieniu organizatorów,
Konrad Lange
Sekretarz Stowarzyszenia Przyjaciół Doktor Oli
tel. kom. 604 608 158


Do modlitwy i udziału w konferencji serdecznie zapraszają organizatorzy
Stowarzyszenie Przyjaciół Doktor Oli
Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich Oddział Pomorski
prof. dr hab. n. med. Grażyna Świątecka
prof. dr hab. n. med. Dariusz Gąsecki
![]()