Obchodzony w przyszłą niedzielę 8 marca, Dzień Kobiet jest okazją do uświadomienia sobie powołania kobiety i jej godności. Wzorem chrześcijańskiej kobiety jest Maryja. Módlmy się za wszystkie Dziewczęta i Kobiety, aby były święte, szanowały swoją godność oraz cieszyły się szacunkiem, zrozumieniem i serdecznością.
ks. Proboszcz Krzysztof Lis
![]()
