W czwartek 23 kwietnia 2026 r. przystąpiono do remontu elewacji od strony wejścia na plebanie. Cała brudna ściana tylna wraz z przekwitami została dokładnie umyta myjką ciśnieniową a następnie pomalowana natryskowo specjalnym preparatem (wykorzystano samochodowy podnośnik koszowy). Różnicę widać dokładnie na zał. zdjęciach. Renowacja i malowanie obejmie także krzyż, jego podświetlenie oraz zabrudzenia od strony parkingu.
Równolegle trwają także prace remontowe we wnętrzu po zalaniu pomieszczeń mieszkalnych: zerwano zalane podłogi, zeskrobano odpadającą farbę na ścianach i sufitach. Prace postępują.
W środę 29 kwietnia br. kontynuowano prace renowacyjne przy krzyżu jak na zał. zdjęciach.
Myjemy brudna elewację i malujemy, renowacja krzyża. Foto ks. Proboszcz Krzysztof Lis
![]()