Ponownie zawitał do 'odkupiciela' ks. bp. Cyryl Klimowicz, biskup diecezji Irkuckiej na Syberii na krótki wypoczynek i regeneracje zdrowia. O godz. 7.30 w sobotę 30 maja 2026 odprawił poranną Mszę Św. w koncelebrze ks. Proboszcza. Cieszymy się z obecności Jego Eminencji życząc wielu sił oraz radości z wypoczynku.
Szczęść Boże !
Ks. bp. Cyryl Klimowicz w 'odkupicieu' 30.05.26
![]()