W sobotę, 28 maja 2022 r. na Mszy Św. sprawowanej w Bazylice Morskiej w Gdyni o godz. 11.00 z udziałem ks. abp Tadeusza Wojdy panowie Radosław Rzepecki i Paweł Strugiński z 'odkupiciela' zostali ustanowieni nowymi parafialnymi szafarzami (spośród 45 promowanych) i dołączyli do grona Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. obok Konrada Lange, Zbigniewa Dratkowskiego, Antoniego Konczalika, Zdzisława Drzewieckiego oraz Jerzego Pelplińskiego.
Jak nadmienił ks. Proboszcz Krzysztof Lis 'Otoczmy Panów serdeczną modlitwą, by gorliwie służyli naszej wspólnocie, zwłaszcza chorym i starszym, zanosząc im Komunię św. do domu'.
Szczęść Boże !
![]()