W środę, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, nasza Wspólnota Parafialna będzie obchodzić Uroczystość Odpustową. Uroczystej Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. Waldemar Waluk – Proboszcz Parafii pw. Opatrzności Bożej i Kustosz Archidiecezjalnego Sanktuarium Św. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie .
Uroczysta Eucharystia z udziałem kapłanów z naszego przymorskiego dekanatu rozpocznie się o godz. 18.30.
Serdecznie zapraszamy - dzieci, młodzież i dorosłych - do wspólnej modlitwy!go
Ks. Proboszcz Krzysztof Lis

W uroczystościach odpustowych uczestniczyło wielu wiernych i aż 13 kapłanów (z dekanatu i nie tylko) w tym ks. Jan z Chin, który przybył specjalnie na tę okoliczność ze stolicy, rewelacyjna ad-hoc grupa muzyczna gitarowo-smyczkowa wraz z naszą panią Kasią, organistką na czele oraz wspaniały gość, solistka z perfekcyjnym wykonaniem przejmujących pieśni. Było podniośle i jak przystało na odpust 'odkupiciela' .. niezwykle uroczyście.
Homilie wygłosił ks. Waldemar Waluk – Proboszcz Parafii pw. Opatrzności Bożej i Kustosz Archidiecezjalnego Sanktuarium Św. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie.
Bóg zapłać !
Znak Bożej miłości – Podwyższenie Krzyża Świętego, Paweł Kosiński SJ
Uroczystości odpustowe - Święto Podniesienia Krzyża Św. 14.09.22 r. Fotorelacja
![]()