W niedzielę 18 czerwca 2023 r. na Mszy św. o godz.12.00 modliliśmy się w intencji o Boże błogosławieństwo dla całej parafialnej Wspólnoty Matki Bożej Pielgrzymującej z okazji 10 rocznicy Jej powstania.
Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił o. Romuald Kszuk z Instytutu Ojców Szensztanckich w Warszawie, krajowy Moderator Apostolstwa MB Pielgrzymującej.
Ofiary złożone na tacę na tej Mszy św. zostaną przeznaczone na rozbudowę Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie.
Lepszą selektywną słyszalność zapewnią słuchawki. Nagranie ma charakter kompilacji ze wzgl. technicznych..
10-lecie MB Pielgrzymującej w 'odkupicielu'. Fotorelacja
Pielgrzymująca Matka Boża w 'odkupicielu'
Ruch Szensztacki w Polsce - Apostolat Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu
Ojcowie Szensztaccy
![]()