Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich o/Pomorski i Stowarzyszenie Przyjaciół Doktor Oli mają zaszczyt zaprosić do czynnego udziału w obchodach XXXI Rocznicy Męczeńskiej Śmierci dr Aleksandry Gabrysiak w dniu 3 lutego 2024 r. w Gdańsku. W programie przewidziano mszę św. i konferencję. Szczegóły w załączonym programie.
Zachęcamy do udziału w uroczystości wraz z przyjaciółmi i znajomymi.
W imieniu organizatorów zaproszenie przekazuje,
Konrad Lange
Sekretarz Stowarzyszenia Przyjaciół Doktor Oli
tel. 604 608 158
Dr Aleksandra Gabrysiak. Ruszył proces beatyfikacyjny
![]()