
1. Dzisiaj i w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższych Uczelni Katolickich w Polsce.
3. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy mogli godnie i w świątecznym nastroju przeżywać Uroczystość Bożego Narodzenia: Panom, którzy przygotowali żłóbek oraz osadzili choinki, ks. Krzysztofowi i ministrantom za udekorowanie choinek, Paniom za posprzątanie kościoła, Pani Kwiaciarce za kompozycję kwiatową i świąteczne stroiki, liturgicznej służbie ołtarza za asystę.
ks. Proboszcz Krzysztof Lis
202112242400
Pobierz jako PDF