1. Serdecznie witamy wszystkich Gości wypoczywających na terenie naszej parafii i życzymy udanego wypoczynku, radosnych spotkań z bliźnimi oraz miłych przeżyć na Wybrzeżu.
2. Msze św. w 30 dniu po pogrzebie za:
- śp. Józefę Maciejczyk, z ul. Gospody 13 D, we wtorek o godz. 6.30 oraz
- śp. Helenę Ruszlewicz, z ul. Gospody 13 A, w przyszłą niedzielę o godz. 6.30.
3. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00-18.00. W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi św. Adoracja zakończy się Koronką do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwem.
4. W sobotę, 26 sierpnia, przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 7.30 i 18.30. W czasie każdej Mszy św. odnowimy Jasnogórskie Śluby naszego Narodu.
5. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii tercet męski „Ad Dei Gloriam” z Mińska na Białorusi. Zespół ubogaci śpiewem liturgię Mszy św., a po Mszy św. o godz. 9.30 będzie krótki dziękczynny koncert pod hasłem „Głos prawdziwej Białorusi”. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę płyty CD z utworami w wykonaniu naszych Gości. Więcej szczegółów na plakacie na tablicy ogłoszeń.
6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne naszego kościoła. Zebraliśmy 9.996 zł. Na konto bankowe Parafii wpłynęło 1.400 zł. Za dary serca wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom, niech Bóg wynagradza obfitym błogosławieństwem!
7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary złożone do puszek w Dniu Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią dotkniętą dramatem powodzi. Zebraliśmy 1260 zł.
8. Na stoliku pod chórem można nabyć „Gościa Niedzielnego”.
9. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do wieczności:
- śp. Janusz Kierznikiewicz, l. 84, z ul. Gospody 5 A.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
ks. Proboszcz Krzysztof Lis
202308191630
Pobierz jako PDF